Gongdeok Stay Masil

  • 50 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Deze 50 m² Gongdeok Stay Masil Seoel villa biedt plaats aan maximaal 6 gasten en heeft een welgelegen locatie op 2 km van toeristische attracties zoals de Hongik Universiteit.

Deze villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor uw comfort.

Gongdeok Stay Masil villa biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een keuken en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Mapo Galmegi biedt Koreaanse gerechten en ligt op 400 meter afstand.

De villa ligt op circa 15 minuten rijden van het Bukchon Hanok Village en vlak om de hoek van Hyosung Harrington Square. De villa in de Mapo-Gu wijk is gesitueerd op ongeveer 4 km van het Gyeongbokgung Paleis, terwijl Seoul Daedongchang Hall busstation op 200 meter afstand is. Gongdeok Stay Masil villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals het Yeouido Han-park (2,1 km) en het Naksan-park (3 km). De 3-slaapkamer accommodatie profiteert van de nabijheid van metrostation Mapo, op ongeveer 10 minuten lopen verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Gongdeok Stay Masil Seoel
Onhwadang
Mobiele prijsaanbieding

Onhwadang

8.1
Heel goed 41 beoordelingen
472 m van de accommodatie
USD 100 USD 90
per nacht
The Zen House
Mobiele prijsaanbieding

The Zen House

9.1
Schitterend 57 beoordelingen
485 m van de accommodatie
블리크스틸 효창 201 용산 프리미엄 숙소
Mobiele prijsaanbieding

블리크스틸 효창 201 용산 프리미엄 숙소

9.3
Schitterend 4 beoordelingen
623 m van de accommodatie
USD 266 USD 239
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    18 km

    Treinstations

    Seoul Station
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer제2023-000159호
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Gongdeok Stay Masil villa?
      De prijs voor een overnachting in Gongdeok Stay Masil villa is $127.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Gongdeok Stay Masil villa?
      Gasten van Gongdeok Stay Masil villa worden verzocht om uiterlijk om 23:30 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Zijn er leuke restaurants in de buurt van Gongdeok Stay Masil villa?
      Restaurants in de buurt van Gongdeok Stay Masil villa zijn onder andere Mapo Galmegi en Jijunghae Tuna.
    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, de villa heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Is er een bubbelbad in Gongdeok Stay Masil villa?
      Ja, Gongdeok Stay Masil villa heeft een jacuzzi.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Gongdeok Stay Masil villa?
      Gasten kunnen het Bukchon Hanok Village bezoeken, gunstig gelegen op circa 15 minuten rijden van Gongdeok Stay Masil villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    18 km

    Treinstations

    Seoul Station
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Gongdeok Stay Masil Seoel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten